Na kontaktoni

Grupi i Çertifikimit dhe Inspektimit të Kinës Fujian Co, Ltd

Fujian Testing CCIC Co, Ltd

Adresë

Kati 20, nr 75, East Jiangbin Avenue,

Rrethi Mawei, Fuzhou, Fujian, Kinë

Posta elektronike

telefon

+ 86- (0) 591-38301276

orë

Zyra: e hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

      E shtunë, e diel: Mbyllur

Online: do t'ju përgjigjet brenda 24 orësh  

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!